WITAMY W JST.PL

SERWIS POŚWIĘCONY JEST ROZWIĄZANIOM INFORMATYCZNYM DLA NOWOCZESNYCH URZĘDÓW

 

Misją naszego serwisu jest przedstawienie osobom odpowiedzialnym za informatyzację Jednostek Samorządu Terytorialnego, Jednostek Organizacyjnych oraz Jednostek Administracji Rządowej zestawu rozwiązań informatycznych oraz konsultacji związanych z wdrażaniem systemów kompleksowej obsługi budżetu organu i jednostek, obiegu dokumentów i pracy, oraz innych rozwiązań nowoczesnej administracji.Serwis redagowany jest przez firmę Doskomp, która istnieje na rynku od 1989 roku. Oferujemy sprzedaż gotowych produktów, wdrożenia, szkolenia i obsługę posprzedażową systemów informatycznych autorstwa naszej firmy i naszych partnerów.

 

 

 

 

Instrukcja obsługi Budżet JB Plus:

Click ->instrukcja.pdf

 

Nasze produkty

pudelkoPlan ZP

Planowanie Zamówień Publicznych

pudelkoRTD

Rejestr Tytułów
Dłużnych

pudelko Opisówki

Generator Sprawozdań Opisowych

pudelko Plan B

System Planowania i Realizacji Budżetu

pudelko Zefir

Rejestr zamówień i faktur do 30000 Euro

pudelko Zaangażowa
-nie

Rejestr Zaangażowania 
Środków Budżetowych

pudelkoBudżetJST+

Sprawozdawczość Budżetowa

pudelkoBudżet JB+

Sprawozdawczość Budżetowa

Co mówią nasi Klienci

Od lat testowaliśmy różne rozwiązania mające na celu zautomatyzowanie procesu projektowania budżetu oraz podejmowania zmian w budżecie. Produkt przedstawiony przez firmę OPW Doskomp Sp. z o.o. merytorycznie okazał się najbliższy naszym oczekiwaniom.
UM Częstochowa
UM Częstochowa
Współpraca od 2007 r.
 
System Planowanie i Realiacja Budżetu okazał się znakomitym narzędziem zarówno do szybkiego tworzenia, zbierania, analizowania projektów budżetu jak i do sprawnego tworzenia zmian do budżetu. Spośród oferowanych dwóch rozwiązań zdecydowaliśmy się na wersję systemu zawierającą budżet zadaniowy.
UM Piotrków Trybunalski
UM Piotrków Trybunalski
Współpraca od 2005 r.
W Urzędzie Miasta w Dzierżoniowie firma OPW DOSKOMP wdrożyła i przeszkoliła użytkowników w zakresie systemu: Planowanie i Realizacja Budzetu, Zaangażowania Środków Budżetowych oraz sprawozdawczości budżetowej Budzet JST Plus. Firma wywiązała się z przyjętych w umowie zobowiązań terminowo z należytą starannością, rzetelnie i fachowo.
UM Dzierżoniów
UM Dzierżoniów
Współpraca od 2015 r.